Valda ämbetsmän vid andra lagtima vårlandskap

Valda ämbetsmän Andra Lagtima Vårlandskap 2017

Fyllnadsval av en Ledamot i Revisionsnämnden för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Bordlagt till nästkommande Landskap

Fyllnadsval av en Fotograf för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Hänskjutet till Styrelsen

Fyllnadsval av en Kultur- och Nöjesförman för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Hänskjutet till Styrelsen

Val av en Art Director för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Hänskjutet till Styrelsen

Val av två Barmästarbiträden för perioden 1/7 2017 – 31/12 2017

Hänskjutet till Styrelsen

Val av en Söndagsmästare för perioden 1/7 2017 – 31/12 2017

Hänskjutet till Styrelsen

Val av en Redaktör för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Hänskjutet till Styrelsen

Val av en Kapellmästare för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Hänskjutet till Styrelsen

Val av en Krönikör för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Hänskjutet till Styrelsen

Val av Utskänkare för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Hänskjutet till Styrelsen

Val av två Redaktionssekreterare för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Alicia Juhlin

Theresia Mossberg

Val av en Idrottsförman för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Carl Byström

Val av en Sånganförare för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Carl Christian Nasri

Fyllnadsval av en Hovmästare för perioden 1/7 2017 – 31/12 2017

Pelle Kyhlén

Val av två Uthyrningsansvariga för perioden 1/1 2017 – 30/6 2018

Amanda Strömbäck

Erik Odin

Val av två Dagmästare för perioden 1/7 2017 – 31/12 2017

Annie Fällström

Per Henckel

Val av två Klubbmästare för perioden 1/7 2017 – 31/12 2017

Malcolm Sterky

Tobias Thor

Val av en Restaurangchef för perioden 1/7 2017 – 31/12 2017

Lisa Olofsson

Val av två Landmannaförmän för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Cecilia Fällström

Ludvig Wingårdh

Val av en Valberedare för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Emma Kaller

Fyllnadsval av en Valberedare för perioden 1/7 2017 – 31/12 2017

Linn Sannerholm

Val av två Frukostmästare för perioden 1/7 2017 – 31/12 2017

Tobias Wiberg

Evelyn Berkely

Val av en Hovmästare för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018 – flytta?

David Söderberg

Val av en Internationell Sekreterare för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Kenney Roodakker

Val av en Ljusmästare för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Marc Ringborg

Val av två Cafémästare för perioden 1/7 2017 – 31/12 2017

Fredrik Roglar

Linnéa Lundberg

Val av en Marknadsansvarig för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Rickard Enqvist

Val av två Pubmästare för perioden 1/7 2017 – 31/12 2017

Louise Wernblom

Hänskjutet till styrelsen

Val av två Brunchmästare för perioden 1/7 2017 – 30/6 2017

Linn Nordin

Louise Gudmunsdson

Val av en Arkivarie för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Cecilia Berglund

Val av en Körledare för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Matilda Lifvergren

Val av en Notarie för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Karin Karsten

Val av två Teaterföreståndare för perioden 1/7 2017 – 30/6 2018

Jon Egerlid

Amanda Wigren